Vasvári HírmondóZsibogó (2)ÁlláskeresőÉrtékesítési menedzsert és műszerészt keres a TiszaTeszt

Hegesztőket és lakatosokat keresnek Nyírtelekre

Hegesztő és lakatos

állásajánlatok

Cégünk, a Mageba Hungary Kft. egy svájci tulajdonú cég, melynek anyacége Bülachban, Svájcban található. A MAGEBA cégcsoport a világ egyik legnagyobb híd saruk és dilatációs elemek kiváló minőségű szállítója. A céget 1963-ban alapították és mára kb. 800 alkalmazottja van világszerte.

Szeretnél te is részese lenni ennek a sikersztorinak?

Műszaki előkészítő csoportunk számára keresünk Hegesztő, Lakatos munkatársakat

Feladatok:
híd saruk-, dilatációk összeállítása, hegesztése adott technológia szerint, gyártási terv alapján
híd saruk-, dilatációk készre hegesztés, egyengetése hidraulikus módszerrel
a gyártáshoz szükséges hegesztő minősítések megszerzése
Elvárások:
műszaki rajzok ismerete, jó rajzolvasási készség
minősítéssel rendelkező hegesztők előnyben
hegesztési folyamatokban való jártasság CO, AWI, csaphegesztés
Amit kínálunk:
cégünk egy dinamikus és nemzetközi munkakörnyezetben kínál fejlődési lehetőséget, valamint versenyképes fizetést. A Mageba Hungary Kft. folyamatosan fejlődik és növekszik, az elkövetkező években Európa egyik legnagyobb híd saru- és dilatációs elemek gyártójává fogja kinőni magát.
munkarend: két műszakos munkarend

Jelentkezés: Ha Ön megfelel az említett követelményeknek és új kihívásokra vágyik egy multi-kulturális környezetben, kérjük, küldje el teljes jelentkezési anyagát Nagy László részére az alábbi "Jelentkezem" gombra kattintva. Ha bármilyen kérdése merül fel örömmel állunk rendelkezésére telefonon vagy e-mailen keresztül.

MAGEBA Hungary Kft. Ipari út 5.
4461 Nyírtelek
Tel.+36-42-210 424
Mobil +36 70 418 50 18

Állás, munka területe(i):
·    Szakmunka
·    Hegesztő, Lángvágó
·    Lakatos, Géplakatos
·    Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:
·    Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
Szükséges nyelvtudás:
·    Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:
Nyírtelek

allatorvos

oktato

ugyved

jarobeteg

gyogyszertar

Archív cikkek

Lencsevég

polgaror

Ki olvas minket?

Oldalainkat 37 vendég és 0 tag böngészi

Oldal tetejére